koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT PORADENSTVÍ

 

 

 

STREAMING & YouTube SOFTWARE

Pro detail programu si klikněte na jeho ikonku.

 

 

 

appicon         

 

 

Úpravy a vytváření videí YouTube

Pomocí programu VideoPad můžete upravovat mnoho formátů video souborů, přidávat efekty, přechody, zvukový doprovod a další a poté dokončená videa nahrávat přímo na YouTube.

 

 

 

 

appicon

 

Nahrávejte videa z YouTube

Nahrávejte videa z webové kamery, počítače nebo zařízení pro záznam videa pomocí programu Debut Video Capture. Skvělý způsob, jak zachytit klipy pro vytváření vlastních videí na YouTube.

 

 

 

 

soundtapicon

 

Záznam zvuku Stream

Pomocí SoundTap Streaming Audio Recorder můžete nahrávat zvukové bajty z celého webu, abyste zachytili veškerý zvuk přehrávaný v počítači.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše vlastní video vysílání

BroadCam vám umožňuje streamovat videa z vašeho PC. Chcete-li nahrávat streamovaná videa, webové kamery, obrazovky počítače a další zařízení, zkuste software Debut. BroadCam je ideální pro subjekty, které vysílají video oznámení. Lektoři a učitelé mohou také snadno nastavit video přenosy na své třídní webové stránce nebo emailové pozvánky pro studenty, aby mohli sledovat streamovaný videoobsah. Zobrazte bannery, které propagují vaši společnost nebo generují příjem z reklamy

 

 

appicon

 

 

Převod videí na YouTube

Prism je snadný převodník video souborů, který vám umožní převést vaše video soubory do mnoha různých formátů, včetně formátů, které jsou nejlepší pro publikování na YouTube.

 

 

 

 

switchicon

 

Převod YouTube na MP3

Uložte pouze zvuk z videa do mp3 pomocí Switch, převaděče formátu zvukových souborů, pro vyslání hudby ze svých oblíbených videí na YouTube.

 

 

 

 

Software pro nahrávání MP3 RecordPad

 

 

Převod zvuku na YouTube

RecordPad je řešení pro snadné nahrávání hlasu, vokálů, hudby nebo jiného zvuku. Nahrávky lze přímo převádět na YouTube.

 

 

 

 

 

 

 

Vaše vlastní audio vysílání

BroadWave běží na jakémkoli počítači jako server pro streamování živého zvuku přes web. Může také streamovat předem nahraný zvuk. Posluchači nepotřebují žádný speciální software, můžou přehrávat přímo z výchozího webového prohlížeče. Streamujte živě nebo předem nahraná firemní oznámení. Vysílejte svůj vlastní online rozhlasový program. Vysílejte svou vlastní hudbu. Vytvořte a sdílejte své vlastní internetové podcasty.

 

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce, nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

                                                                                              zpět