koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

    

 

 

 

VIDEO SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

appicon

 

Upravit video

VideoPad je mnohofunkční editor videa. Umožňuje importovat přímo z videokamery, oříznout, přidat efekty či hudbu, vypálit na DVD a další.

 

 

 

 

appicon

 

Nahrát video

Nahrávejte video odkudkoli s Debut. Vytvářejte ukázky videa, nahrávejte streamované video, pořizujte video z webové kamery, počítače nebo externího zařízení.

 

 

 

 

burnicon

 

Vypálit video DVD

Vypalování domácích filmů a videí na disky DVD nebo Blu-ray pomocí funkce Express Burn. Jednoduše přetáhněte, upusťte a vypálte.

 

youtube_32

 

Editor videa YouTube

VideoPad je také skvělý program pro úpravu videí na YouTube. Přidejte tituly, značky a popisy a poté nahrajte video přímo do svého kanálu YouTube.

 

 

 

 

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

 

 

 

 

appicon

 

Převést video

Prism je neuvěřitelně snadno použitelný převaděč videa. Převod videí mezi více než 30 populárními formáty. Už nikdy nebudete mít potíže s otevřením video souboru. Program má i jednoduchý editor videa.

 

 

 

appicon

 

Vytvářejte prezentace

Vytvářejte multimediální prezentace z vašich digitálních fotek a kreací pomocí programu PhotoStage. Je to skvělý způsob, jak uchovat a oživit svoje vzpomínky.

 

 

 

 

appicon

 

Animovaná videa

Vytvářejte pohybové animace pomocí intuitivního a uživatelsky přívětivého softwaru Express Animate. 

 

 

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms.

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce, nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

zpět